Adīta puķīte

Adīta puķīte

Dizains: Sue Thompson

Adīt uz 8. izmēra adāmadatām

Dzija: vislabākā ir trīskārtīga, vai DK dzija

Uzņemiet 4 valdziņus (atstājot 4-5 collu asti)

1.rinda: (Labā puse) Izadīt pirmā valdziņa priekšējo un aizmugurējo cilpu (palielinot par vienu valdziņu kopējo valdziņu skaitu), izadīt trīs valdziņus labiski (5 valdziņi).

2.rinda: izadīt pirmā valdziņa priekšējo un aizmugurējo cilpu (palielinot par vienu valdziņu kopējo valdziņu skaitu), izadīt 4 valdziņus kreiliski (kopā 6 valdziņi) (tajā pašā laikā pievienojiet palikušo pavedienu, adot labiski/kreiliski kopā ar 3-4 valdziņiem)

3.rinda: izadīt pirmā valdziņa priekšējo un aizmugurējo cilpu (palielinot par vienu valdziņu kopējo valdziņu skaitu), izadīt 5 valdziņus labiski (kopā 7 valdziņi).

4.rinda: izadīt pirmā valdziņa priekšējo un aizmugurējo cilpu (palielinot par vienu valdziņu kopējo valdziņu skaitu), izadīt kreiliski 6 valdziņus (kopā 8 valdziņi).Nogrieziet pavedienu un atstājiet valdziņus uz adatas, atstājot 4-5 collu asti.

Izveidojiet vēl 4 ziedlapiņas (uzmetot pirmos četrus valdziņus uz tās adatas, uz kuras ir pirmā ziedlapiņa). Pēc piektās ziedlapiņas uzadīšanas pavedienu nenogrieziet.

5.rinda: savienojiet ziedlapiņas, labiski izadot 40 valdziņus (tajā pašā laikā piesaistiet arī atlikušos pavedienus, saadot tos kopā ar 3-4 valdziņiem).

6. rinda: saadiet kreiliski valdziņus pa divi kopā (kopā 20 valdziņi).

7.rinda: Saadiet labiski valdziņus pa divi kopā (kopā 10 valdziņi).

8. rinda: saadiet valdziņus kreiliski šādi: 2 valdziņi, 3 valdziņi, 2 valdziņi, 3 valdziņi (kopā 4 valdziņi). Nogrieziet pavedienu, atstājot 15 collu „asti”.

Ieveriet pavedienu resnā adatā un izvelciet caur 4 valdziņiem. Sasieniet cieši un nostipriniet pavedienu. Turpiniet ar to pašu pavedienu (kreisajā pusē) un sašujiet ārējās pirmās un piektās ziedlapiņas malas kopā brīvi, šujot virzienā uz zieda centru. Pavediena atlikumu izmantojiet, lai zieda centrā labajā pusē piešūtu trīs pērlītes. Piestipriniet un nogrieziet pavedienu tuvu pie zieda.

Zieda ziedlapas var viegli nogludināt vai nopresēt, lai mazliet izlīdzinātu.

(tulkojums no angļu valodas – Agnesiic)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: